Prosinec 2010

Přání k Vánocům a k Novému Roku

23. prosince 2010 v 14:26 | 14laura |  O blogu
Vánoční přáníčko - pohlednice, plakáty, tapety, obrázky, fotky

Vánoční přání
Příjemne Vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení lekleho kapra, prújmu z poslední porce salátu a mnoho šťěstí v novem roce při zásahu petardou přeje  14laura

Smutná videa (smutná má duše)

22. prosince 2010 v 22:20 | 14laura |  Videa
Dnes sem dávám smutný videa, pač jsem hrozně smutná, prostě jsem dnes jeden velký chodící pytel plný smutku:( Jen jedno nejsem smutná z lásky ale z něčeho jiného:(


Bolest na duši se kterou neustále žijeme

20. prosince 2010 v 15:47 | 14laura |  Já a můj život
Ahoj:) asi každý ví co je to bolest na duši, každý ji zná a cití. Cítí tu nesmírnou bolest které se nikdy nezbavíme jen se sní naučíme žít. Ale proč ju máme proč musí existovat???? Na to asi neodpovím, jediný co vím je že je součást našeho života, našeho já. Každý má něco určitého, někdo blízký jim umřel, nebo něco uděl, nebo ho někdyo týral atd. Je toho spousta a i když to tak nevypadá nesmírně to bolí. Neříkám že vím jak moc trpíte ne ve všech bodech ale i já měla a mám smutný život s bolestí a taky dokážu vicítit smutek druhých.  A myslím že lidé kteří jsou zlí se jen pokouší všechnu bolest potlačit. A proto by jsme měli mít na mysli že i ten nejhorší a nejzlejší člověk si prožil své, jen se s tím naučil špatně žít.
Jen se nad tím zamyslete, vždyť i zvířata mají city!!! Tak proč né ti zlí???
No spět k věci, bolest na duši bolí víc jak kterákoliv jiná věc, je to bolest se kterou budete muset žít na vždy, bolest kterou se budete pokoušet odtlačit do zadu svích spomínek ale upozorňuji že i kdyby jste si své bolestivé spomínky schovali kamkoliv vždy se najde někdo kdo vám je znovu připomene nebo někdo kdo to ještě víc zhorší. Deně slycháte o věcech které vás rozesmutní, které vás bodnou do srdce, tomu se řiká bolest, ale jestě horší je bolest kterou máte když vám někdo umřel nebo se vám stalo něco hodně zlího, to se vás bolest bude držet a vždy se vám ozve když to budete nejmíň čekat. Ještě něco bych vám chtěla říct a to že pokuď máte opravdu nějaký problémi skuste se na někho obrátit, třeba na psychyatri (on se to nezdá ale vážně vám pomůžou, vím to z vlastní skušenosti) nebo na linku bezpečí, policii nebo se otočte na rodinu nebo na přátelé. Ale nikdy nezustávejte na bolest sami vždyť někteří by byli ochotni pro vás zemřít a určitě by vám pomohli jen se bojí to přiznat:)


No asi je můj článek dost nechapavý co??:D Ani se nedivím právě jsem totiž příšla z venku kde jsme trénovali na koncert a mám plnou hlavu toho:D

Co si přeji k Vánocům, aneb proč né podpálit školu a hodit učitele do koše???

13. prosince 2010 v 20:36 | 14laura |  Já a můj život
No a je to tady:) přichazejí Vánoce a stím otázka co si k nim přeji.
Samozřejmně prní co mě napadlo bylo podpálit školu a nebo aspoň vyhodit všechny učitelé do popelinice. Bohužel když jsem to řekla rodičům začli se bát jestli mi něco není pak se na mě naštvali a pak to zavrhli (tak jsem na tom zase sama, i když pár lidí co by mi pomohly by se určo našlo:D). Druhý co mě napadlo bylo kéonečně mít od všeho pokoj a koupit mi solidní pokoj v hrobě na hřbitově, alespoń přes školu (ovšem jak jistě tušíte tohle nevyšlo vůbec)
No tak jsem to skusila do třetice všeho dobrýho a ejhle málem jsem skončila nevím kde:D
prostě jsem poprosila o gothic nábytek to taťka vyletěl že si ten p....... gothic styl mám dát někam:( No a co bylo ještě lepší???? Řekla jsem si že budu na Faráře hodná jenže jaksi jsem teď až moc divoká:D
Víte co je zajimaví??? Vždy když si někdo čte, píše maluje atd taky jim to Farář hned zabaví ale mě ne, že by se mě pořád ještě bál??? No nic uhýbám před tématem.
Nakonec po mích pokusech (ovšem nevydařeních, a to jsem ještě začla vyhroovat že na Vánoce půjdu na hřbitov a tam zůstanu přes celou noc), jsem se rozhodla co chci a co nejspíš až na pár věcí nedostanu.
Jo a pozor byla jsem trochu hrubá když jsem chtěla napsat dopis Ježíškovi a on mi uletěl ,(myslím ten papír) myslím tím že jsem pekně nadávala:) no prostě Vánoice jak mají být:)
Jen je škoda že mi je kazí ty známky, inu když jste v devítce a propadáte hned z několika předmětů:(.
No spátky k věcem který chci.
Takže první věc kterou chci a dostanu nejspíš je gothic povlečení (úplně hezoučké)
A knihy o magii:D
Pak nějaký gothic oblečení
nějaký hry
a možná i všechny díli Vampýrské akademie (pochybuji)
make-up
A další věci( když počítám že se na mě bude vesele šklebit věci do kuchyně)
No jo no to je ale co??? Ale stejně bych chtěla to první co všichni zavrhli, hlavně s tou školou:)
No nic pověste o svích představách co chcete, a co budete dělat.
Moc by mě to zajímalo.
Jo a ještě mě tak něco napadlo, mohla bych všem učitelům koupit lístky do blázince:D
Tak se mějte zatím dobře:)
Pověste něco o svích Vánocích, budu se těšit:)
papa.
A dobrou noc.

Versailles obrázky

9. prosince 2010 v 20:03 | 14laura |  Obrázky
Nevím jestli Versailles patří mezi gothic ale já je mám ráda:)
A tady je pár obrázku.versailles vamps


Versailles members (Click to see larger picture)

Obrázek “http://fc05.deviantart.com/fs23/f/2008/008/5/6/Versailles_Kamijo_by_vampirekid_hikaru.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
TOPlist'); // -->